17.12.2016 10:44:51

Ingenico yazarkasa entegrasyonu

RxMediaPharma Eczane Yönetim Sistemi artık Ingenico IWE 280 ve IDE 280 modelleri ile entegre.

Entegrasyon yapısı ile satış işlemleriniz sonrasında ödeme kaydedici cihazlarınızdan fişini RxMediaPharma Eczane Yönetim Sistemi üzerinden bastırabilrisiniz. Perakende ve reçeteli satış işlemlerinizde satış ekranı üzerinden satış işleminizi yazarkasaya hızlıca gönderebilir, iskontolarınızı uygulayabilirsiniz.

OTOMATİK FİŞ BASIMI

Sistem üzerinden ayarlayarak, yazarkasanızın bağlı olduğu bilgisayarlarda perakende ve reçeteli satış işlemleri için otomatik fiş basımını aktif hale getirebilirsiniz. Böylece satış işlemini gerçekleştirdiğiniz anda yazarkasa fişinizi otomatik olarak keser.

MATRAH HARİCİ KALEMLER

Eczanelerin en büyük problemi olan devlet adına yapılan tahsilatların ciroya yansıması problemi Ingenico entegrasyonu ile birlikte son buluyor. Medula satışlarınızda ve reçeteli işlemlerinizde kestiğiniz fişlerde devlet adına gerçekleştirdiğiniz Muayene Katılım Payı ve Reçete Katılım Payı gibi tutarlar, ödeme kaydedici cihaza resmi olarak matrah harici şekilde aktarılarak cironuzun fazla gözükmesinin önüne geçilir.

ENTEGRASYON

Ingenico IWE 280 veya IDE 280 kullanan kullanıcılarımızın entegrasyon sürecinin başlaması için entegrasyon@rxeys.com.tr adresine aşağıda belirtilen bilgileri ulaştırması gerekmektedir. Belirtilen bilgiler ulaştırıldıktan sonra geri dönüş sağlanarak entegrasyon süreci başlatılacaktır.

Gerekli Bilgiler

  • Yazarkasa seri - sicil numarası (Cihazın arka bölümünde yazan sicil ve seri numarası)
  • Eczane, eczacı adı
  • İletişim ve adres bilgileri